• Dvoupatrová restaurace s tankovou Pilsner Urquel,

  • tradiční českou kuchyní, vlastní pekárnou a pizzerií v centru Vrchlabí

telefonický kontakt

775 969 667

O podniku

Restaurace a pivnice Partyzán Vrchlabí nabízí příjemné a stylové posezení.  V restauraci čepujeme, jako jediní ve Vrchlabí a okolí tankovou (nepasterizovanou) Plzeň a tankový Gambrinus 11. Je velkým úspěchem, že jsme tuto nejmodernější výčepní technologii získali hned od začátku. Restaurace je členěna na dva prostory. V přízemí se nachází pivnice s pohledem na výčepní tanky a krb, v patře pak  restaurace s vlastním barem a malou venkovní teráskou, na které je možné kouřit.  V naší restauraci se nekouří, výjimkou je zahrádka pro cca 60 hostů.

K obědům nabízíme klasické české hotovky a polévky, ale také levnější minutky, a to po celý týden. K večeři pak steakovou kuchyň, speciality k pivu, nebo tematická týdenní menu například ryby, českou kuchyni, divočinu nebo speciality připravené na venkovním grilu.

Při výrobě pokrmů používáme výhradně čerstvé suroviny, převážně české výroby.


Restaurace Partyzán je vyhledávána pro pořádání firemních akcí, třídních srazů, pohřebních a svatebních hostin, případně menších společenských událostí. Rádi  Vám vyjdeme vstříc individuální nabídkou.