• Dvoupatrová restaurace s tankovou Pilsner Urquell,

  • tradiční českou kuchyní, vlastní pekárnou a pizzerií v centru Vrchlabí, rozvoz jídel do blízkého okolí

restaurace, rozvozy

775 969 667

O podniku

Restaurace a pivnice Partyzán Vrchlabí nabízí příjemné a stylové posezení.  V restauraci čepujeme, jako jediní ve Vrchlabí a v regionu Krkonoš tankovou (nepasterizovanou) Pilsner Urquell. Restaurace je členěna na dva prostory. V přízemí se nachází pivnice s pohledem na výčepní tanky a krb, v patře pak  restaurace s vlastním barem a malou venkovní teráskou, na které je možné kouřit.  V naší restauraci se nekouří, výjimkou je zahrádka pro cca 60 hostů, na kterou navazuje pekárna s unikátní kamennou pizza pecí a s tradiční roštovou kamennou pecí na chleba.

K obědům nabízíme klasické české hotovky a polévky, minutky, ale také pizzu z kamenné pece a to po celý týden. K večeři pak tradiční českou kuchyň, steaky, speciality k pivu, pizzu, nebo tematická týdenní menu například ryby,  divočinu nebo speciality z kamenné pece.

Pečeme si vlastní kvasový pšenično-žitný chleba, rohlíky, bagetky či tradiční české koláče.

Při výrobě pokrmů používáme výhradně čerstvé suroviny, převážně české výroby.

Restaurace Partyzán je vyhledávána pro pořádání firemních akcí, třídních srazů, pohřebních a svatebních hostin, případně menších společenských událostí. Rádi  Vám vyjdeme vstříc individuální nabídkou.