• Restaurace - stylová pivnice (bar 1)
  • Nekuřácká restaurace (bar 2)
  • Restaurace a pekárna v centru Vrchlabí

telefonický kontakt

775 969 667

Pivní slavnosti v Partyzánu

Chtěli bychom s Vámi oslavit sobotní svátek piva (12.8.2017) a podpořit průlomové rozhodnutí organizátora pivních slavností zařadit mezi vystavující pivo Kozel 11 z tanku pivovaru z Velkých Popovic. Naše restaurace je v regionu vyhlášena právě takovou tankovou technologií. Na čepu máme tanková piva Pilsner Urquell a Gambrinus nepasterizovaný, tedy značky, které stejně tak, jako pivovar z Popovic jsou součástí holdingu Plzeňského Prazdroje a.s.. Je nám ctí, že i my můžeme s touto společností spolupracovat a šířit tak úspěšně dobré jméno značky Pilsner Urquell .

 

A co by to byly pivní slavnosti bez toho, abyste ochutnali tankovou Pilsner Urquell a Gambrinus nepasterizovaný a nebo třeba ležák Gambrinus nefiltr či Kozel tmavý nebo stále populárnější cider Kingswoood či řidiči oblíbený čepovaný Birell. Řezané pivo je samozřejmostí.
Aby se Vám vyplatilo zastavit se u nás nebo si i o přestávce dojít, tak na všechna piva na čepu poskytneme v tento den 20% slevu. A to se už vyplatí ochutnat Pilsner Urquell z tanku za 29,- Kč nebo Gambrinus Original za 19,- Kč.

Pivo Vám načepují na hladinku profesionálně vyškolené šenkýřky do mokrých a vychlazených půllitrů.

Připraveny pro Vás budou samozřejmě speciality na grilu například naše oblíbená vepřová žebra v medové marinádě, nebo čerstvý pstruh se zeleninou či grilovaná uzená kýta. Pokud byste si nevybrali z grilu, tak na všechny položky z velkého jídelního poskytneme 10% slevu, jako poděkování, že jste s námi přišli oslavit slavnosti piva. Těšíme se na Vaši návštěvu, kterou si zpestříte nabity program pivních slavností a loučíme se s Vámi otřepaným heslem:

„Ať je teplo nebo zima v hospodě je vždycky prima.“